erkeği elde etmenin 10 yolu, kizlari asik etme yollari, bir kadını elde etme yolu, bir erkegi elde etme yollari, bir erkeği elde,erkekleri etkilemenin yolları,erkekleri elde etmenin yolları ,erkekleri aşık etmenin yolları video,erkekleri elde tutmanın yolları,erkekleri elde etmenin 10 yolu,erkekleri mutlu etmenin yolları,erkekleri elde etmenin 100 yolu,erkekleri baştan çıkarmanın yolları,erkekleri etkilemenin yolları
Erkekleri elde etmenin yolları!!


Eklenti 18570Erkekler kadar başarılılar, erkekler kadar çok para kazanıyorlar, erkekler kadar ne istediklerini biliyorlar.


"Hiçbir erkek bir kadının aldatıcılığıyla başa çıkacak güce sahip değildir" diyor Navarre'li Marguarite...

Biz de birbirinden farklıözellikleriyle erkeklerin başını döndüren dört kadını sizin için seçtik:

MARILYN MONROE, KLEOPATRA, AFRODİT, JOSEPHINE...


İÇİNİZDEKİ MARILYN MONROE'YU ORTAYA ÇIKARIN!

Marilyn Monroe, ilk gençlik yıllarından itibaren, erkeklerin üzerindeki gücünü keşfetmeye başlamıştı. "Onların beni öpmek, bana sarılmak istemesinin suçu bendeymiş. Bazıları, onlara tutku dolu gözlerle baktığımı söyledi. Bazıları ise sesimin kendilerini baştan çıkardığını söyledi. Bir kısmı ise onları yere yatıran titreşimler yaydığımı iddia etti" sözleri günlüğüne yazdığı erkeklerle ilgili itiraflardan sadece biriydi.


Doğallık
İçinden geldiği gibi hareket eden kadınlar daha doğal, daha rahat bir görüntü çizerler. Moda diye kendinize yakışmayanı giymek yerine sizi en güzel gösteren giysileri tercih edin. Karşınızdakine fikirlerinizi açıkça söylemekten çekinmeyin. Kimse sizi düşüncelerinizden ötürü suçlayamaz. Sünepe görünmektense fikir sahibi olun. Olduğunuz gibi görünmek size avantaj sağlar.

İlk adım
Erkekler cesur kadınlardan hoşlandıklarını söyleseler de başlangıçta fazla atak davranmayın. Aşk kaçanı kovalar! Flörtü uzatın, kendinizi biraz naza çekin, peşinizden koşturun. Size olan ilgisini sürekli canlı tutun, ama bunun dozunu iyi ayarlayın. Bırakın o size gelsin. Yavaş yavaş ilerleyin.

Bakışlar
Sadece çok güzel baktığı için bir erkeğe aşık olan kadınlar vardır. Erkekler de bakışlardan aynı ölçüde etkilenirler. Bakışlar çok şey söyleyebilir, tek bir bakışla bir sürü şey ifade edilebilir. Bakışlarınızı konuşturun! Bakışlar bazı kritik anlara yön verebilir. Erkeğinizi bakışlarınızın etkisinde bırakın.


İlgi
Erkekler kendileriyle ilgilenilmesini severler. Arada bir pohpohlanmaya ihtiyaçları vardır. Ama bunun da dozunu iyi ayarlamalısınız, yoksa çok geçmeden kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmaya başlarlar. Hastayken ya da moralleri bozukken başkalarından göremeyecekleri kadar özel ilgi gösterin, kendinizi vazgeçilmez kılın! Ama bu konuda ölçüyü kaçırmayın.


Pozitiflik
Herkes güleryüzlü ve olumlu düşünen insanlarla birlikte olmayı tercih eder. Hele erkekler..Onlar bir kadının daima fıkır fıkır, kıkır kıkır olmasını ister. Karamsarlık bulaşıcı birşeydir ve kimse böyle tiplerle hayatını karartmak istemez. Hele erkekler...Gü lüp eğlenebilecekleri neşeli kadınlar dururken niye bir kadının dırdırlarıyla, kaprisleriyle hayatlarını zehir etsinler ki?

Bakım
Kendisine özen göstermeyen, bakımsız, pis bir erkekle birlikte olmak ister misiniz? Aynı şekilde erkekler de bakımlı kadınlardan hoşlanırlar. Bakım çok önemli ve her zaman dikkat edilmesi gereken birşeydir. Temiz bir cilt, bakımlı bir el, mis gibi parlayan saçlar erkeklerin ilgisini çeker. Hiç makyaj yapmayan biri olsanız bile arada bir yapacağınız hafif bir makyaj size ışık verecektir. İzin verin de partneriniz sizi bazen değişik görsün. Farklı şeyler denemek hayata renk katar.

Gülümsemek
Güzel bakmak gibi güzel gülümsemek te çok önemlidir. Erkekler kadınların gülümseyişini seksi bulurlar. Abartıya gerek yok, sürekli sırıtarak dolaşmaktan bahsetmiyoruz ama neşelenmeyi bilen, esprili bir kadın her zaman çekicidir. Gülmenin seksiliğini kullanın.

Spor yapmak
Spor sağlıklı bir aktivite olduğu kadar bedeninizi forma sokan, size enerji veren ve mutlu eden bir uğraştır. Spor yaptığınızda kendinizi daha dinç, daha hafiflemiş, daha güzel hissedersiniz ve bu ilişkinize yansır. Evde yapacağınız basit birkaç hareket ve haftada birkaç günlük bir yürüyüş bile mucizevi değişimler yaratır. Daha rahat ve pozitif bir insan olursunuz.

Giyim
Moda olanı değil, kendinize en çok yakışanı giyin. Seksi olmak için ille de açık saçık kıyafetler giymek gerekmez, tam aksine çok kapalı bir kılıkla daha da seksi görünebilirsiniz. Yeter ki kendinize güvenin ve üstünüzde en güzel duran kıyafetleri seçin. Kadınlar genellikle güzelliklerini hemcinslerine göstermek için giyinirler. Siz siz olun kadınlar için değil, erkekler için giyinin.


Hemen hemen her bayanın elde etmek istedigi biri olmuştur, hep onunla elele tutşmayı, beraber sinemaya gitmeyi hayal edip durmuşuzdur. Ancak bu bayanlara özel yazımızda, erkeği nasıl elde edceğimizin ve erkek arkadaşımızı nasıl kendimize bağlayacağımızın 10 altın kuralını sizinle paylaşacagız. Bu kurallar neticesinde kesinlike gözde olacak ve istediginiz erkeği elde edeceksiniz. Ya da sahip oldugunuz erkek arkadaşınızı elinizde tutmanın yollarını ve kendinize bağlamanın yollarını öğrenceksiniz.

Erkeği, erkek aradaşımızı kendimize bağlamanın 10 altın kuralı !

1- Kendinize güvenin: Hiçbir şey, özgüven kadar etkileyici değildir. Arkadaşlarınızın fikirlerine kulağınızı tıkayın, özellikle de bayan arkadaşlarınızın ve kendine ne kadar güvendiğinizi ona hissettirin. Ancak sadece hissettirin.


2- Samimi ve dürüst olmaktan korkmayın: Ona karşı olan duygularınızı açığa vurun, bilin ki bu sizi küçültmez, aksine yüceltir.


3- Pozitif olun: Hiçbir erkek yanında sürekli mızmızlanan, her şeye bir kusur bulan bayanlardan hoşlanmaz ve o bayanlar vakit geçirmek istemez. Pozitif olmaya çalışın ve durum ne kadar kötü olsa da mutlu olmayı


4- Aşırı makyajdan kaçının ve gösterişten uzak durun: Baylar hem güzel bayan hem de ilgi çekmeyen bayan isterler. İkisinin birarada olması anlaşılmaz ve mantıksız olsa da onların yapıları budur!


5- Taklitçi olmayın: Amacınız onun dikkatini çekmek ve değerinizi artırmak olduğuna göre; giyim tarzınızla, konuşmanızla, tavırlarınızla, kendinize has olun. Başkalarını taklit etmeyin ve yapmacık olmayın.


6- Görgü kurallarına dikkat edin: Argo sözcükler,abartılı kahkahalar ve balon yapılmış sakızınla imajınızı lekelemeyin, aksi takdirde sıradan bir bayan arkadaş olmaktan öteye gidemezsiniz!


7- Kendinizi geliştirin: Eğer onunla beraberken konuşacak iki kelime bulamıyorsanız, hiç bu işe başlamayın dost olarak ilişkinizi devam ettirin. Çünkü entellektüel anlamda paylaşımınız olmazsa ilişkiniz kısa zamanda tıkanacak ve sizden sıkılacaktır. Hatta ondan bir adım önde oldugunuzu ortaya koyun. Tiyatroya davet edin, size okumak istedigniz bir kitabı almasını söyleyin.


8- Kompleksli ve takıntılı olmayın: Kimse mükemmel yaratılmamıştır. Nasıl kendisi mükemmel değilse sizden de mükemmel olmanızı istemesine izin vermeyin. Ve hatta bu yaklaşım tarzı ile kepçe kulaklarınızı ya da benli yüzünüzü bir kusur olarak hissettirmek yerine bunun size farklılık kattığını hissettirin.


9- Anlamlı bakmayı öğrenin: Bakışların büyüsünü ve cazibesini kullanın ancak onu bakışlarınızla utandırmayın ve taciz edercesini de bakmayın. Yerinde, zamanında ve de anlamlı, masum bakmaya çalışın. Bakışlarınızla onu begendiginizi hissettirin ama bu bakışlara onu alıştırmayın.


10- Her zaman bakımlı olun: Kesinlikle bakımlı olun ancak bakımın sadece makyaj oldugunu da aklınızdan çıkarın. Bakımı bir bütün olarak düşünün; el, ayak, tırnak, cilt, saç, ağız bakımlarını ihmal etneyin ve her zaman temiz olun. Güzel kokular kullanın. Ve sık sık parfümlerinizi değiştirin. Eğer ekenomik gücünüz yetiyorsa 3-4 parfümü bir arada kullanın. Gece parfümünüz ayrı olsun gündüz parfümünüz ayrı olsun. Örneğin birlikte yürüşüyüşe çıkarken çok ağır kokular sürmeyin, ancak gece bir yere davetliyseniz rahatsız etmeyen acanak biraz ağır kokan parfümler kullanabilirsiniz.


Çok hoşlandığımız bir erkeği kendinize nasıl bağlarsınız? İşte kadınların denediği ve başarılı olan öneriler; bir erkeği elde etmenin denenmiş yolları..

Onunla her istediğinde buluşmayın
Onun istediği yere değil de sizin istediğiniz yere gidin
Bakımlı olun
Bildiğiniz konularda konuşun
Sürekli onu övücü şekilde konuşmayın arada ufak tefek eksikliklerini kızdırmadan söyleyin
Yaptığı sürprizler için teşekkür edin ve boynuna sarılın fakat sonrasında ‘şöyle olsaydı daha mı iyi olurdu’ diye sorular sorarak gelecek sefere daha iyisini beklediğinizi ima edin.
Parfümünüzü asla değiştirmeyin
Günlük raporlar vermeyin, hiçbir zaman hiçbir konuda bilgi vermeyin.
Yerli yersiz soru sormayın, her şeyhaakında yorum yapmayın, fazla eleştirmeyin.
Sizi özleyecek zaman bırakın.
Sevgilinizi yerinde ve zamanında reddedin. Çok fazla veya çok az reddetmeyin. ‘Hayır’ demek yerine ama.. ile başlayan olumsuz cümleleri tercih edin.


Erkekler evleneceği bayanlardan çok şey beklerler. Evliliklerinde bu ihtiyaçları karşılanan erkekler mutlu huzurlu bir yaşam sürerken bu ihtiyaçları giderilmeyen erkekler mutluluğu başka kollarda aramaya başlar. Bu anlamda erkeği elde etmek için onun ne istediğini çok iyi bilmek gerekir.

Erkeği mutlu etmek ve elde tutmak için bayanların şu konuda kendilerine dikkat etmeleri tavsiye edilir.

Bir erkek eşinin her zaman bakımlı ve güzel olmasını ister. Evleninceye kadar son derece şık ve güzel giyinen bir bayan evlendikten sonra kendini salıvermesi ve bakımını ihmal etmesi erkeğini kendisinden soğutur. Bu anlamda bayan her zaman bakımlı ve temiz olmalıdır.
Bir erkeği mutlu etmenin diğer yolu mutfaktan geçmektedir. Erkeğinin karnını doyurmayan kadınlar bir süre sonra erkeğini bir başkasına kaptırdığı görülmüştür.
Bu anlamda kadının hamarat olması gerekir. Ben yemek yapmasını bilmiyorum deyip geri çekilen bayanların eşleri ilerleyen zamanlarda o zaman evden de çekil bak ben yemek yapmasını bilen birisini buldum diyecektir.
Bir bayan erkeğini yatak odasından aç bir şekilde gönderiyorsa bu bayanın ileride aldatılması muhtemeldir. Erkeğin eşinden bir takım beklentisi olur. Bu beklentilerden birisi de cinselliktir. Cinsel yönden doymayan eş cinselliğini doyurmak için kendisini başka kollara atacaktır. Bu anlamda yatak odasında kadın ateşli ve doyumsuz olmalıdır. Eşini rahatlatmadan yatak odası keyfini bitirmemesi gerekir.