Bebek hırka pantolon modeli, hırka pantolon modeli, örgü kazak modeli,örgü Bebek hırka pantolon modelleri ,2013 örgü modası, 2013 Bebek hırka pantolon modelleri , Bebek hırka pantolon yapımı , Bebek hırka pantolon anlatımı , Bebek hırka pantolon kazak 2013 , Bebek hırka pantolon kazaklar, 2013 örgü modelleri,En Güzel Örgü Bebek hırka pantolon Modelleri, Bebek hırka pantolon modeli, yazlık Bebek hırka pantolon ,Moda Trendleri,bebek hırka pantolonsı, el örgüsü, el yapımı, hırka pantolon, hırka pantolon modelleri, hırka pantolon örnekleri, çocuk hırka pantolonsı, mavi örgüler, örgü, örgü modelleri, şiş örgüsü, volanlı hırka pantolon,kolay Bebek hırka pantolon modelleri ve yapılışı,kolay Bebek yeleği nasıl örülür, Bebek hırka pantolonleri anlatimli, Bebek hırka pantolonleri, çoçuk hırka pantolon örgü modelleri,çoçuk hırka pantolon modelleri ve yapılışı, Bebek hırka pantolon modelleri,örgü Bebek yeleği modeli yapılışı, resimli anlatımlı açıklamalı Bebek hırka pantolonleri ,hırka pantolon örnekleri, yazlık kışlık Bebek örgü hırka pantolon modelleri ,yeleği örnekleri ,yapımı nasıl yapılır,Örgü Bebek yeleği modeli yapılışı, resimli anlatımlı açıklamalı Bebek hırka pantolonleri ,hırka pantolon örnekleri, yazlık kışlık Bebek örgü hırka pantolon modelleri ,yeleği örnekleri yapımı nasıl


Eklenti 22381


Bebek Örgü Hırka, Bebek Örgü Pantolon

Malzemeler:
RenkK015 2x100gr RenkK410 1x100gr
4 numara şiş ve 4 numara yuvarlak şiş tek kat ip

HIRKA:

ARKA: Yeşil kullanarak 65 ilmekle başlayın. 2 düz, 1 ters, 1 düz, 1 ters, 1 düz, 1 ters, 1 düz, 1 ters ördükten sonra 2 düz ile sırayı bitirin. Sonraki sırada model için: 3 ilmeği (1 düz, 1 ters, 1 düz) boşa alın ve ipi arkadan öne getirin. Sonra boşa aldığınız 3 ilmeği şişe geri alın ve ipi arkaya atıp, düzü düz, tersi ters örün. Bu işlemi 3 sırada bir tekrarlayın. Petek modelini iki defa uyguladıktan sonra, K015 ile kesmeden omuza kadar 26 cm düz örün.
ÖN: Yeşil kullanarak 34 ilmekle başlayıp arkadaki modeli uygulayın. Sonra K015 ile devam ederken yaka kenarında 8 ilmek modeli uygulayarak yaka oyuntusuna kadar örün. Yaka için 22. sıradan itibaren 2 sırada bir 1 'er ilmek kesip devam edin. Toplam boy 30 cm olunca bitirin.
KOL: 44 ilmekle başlayıp bedendeki modeli uygulayın. Ekru ile 16 cm arttırmadan örüp bitirin.
YAKA: Yakadan 82 ilmek çıkarın ve bedendeki modeli uygulayın. Toplam 6 adet model örüp bitirin. Ortalama 9 cm olacak.
BEDEN CEP: 22 ilmekle başlayıp petek modelini 2 defa uygulayın (4 cm kadar olacak) ve bedene dikin.
PANTOLON:

Yeşil kullanarak 40 ilmekle başlayın ve modeli 2 defa uygulayın. K015 ile devam edip 50 ilmeğe çıkın ve 22 cm örün. İki paçanın da sağ ve solundan 7'şer ilmek arttırıp, bütün ilmekleri tek şişe alarak devam edin. 17 cm daha düz ördükten sonra 1 ters 1 düz 2 cm lastik örün. 2 sıra düz ördükten sonra tekrar 2 cm lastik örün ve arkaya çevirip dikin. İki renk kullanarak zincir çekip, kemer olarak aradan geçirin.
PANTOLON CEP: 20 ilmekle başlayıp 13 cm düz örün. Kapak için 22 ilmekle başlayıp 3 adet petek modeli uyguladıktan sonra düz parçanın üstüne dikin.