Merhaba anksiyeteden muzdarip tüm arkadaşlar: Yaklaşık bir yıldır ilaç kullanıyorum ve doktorumdan çok memnunum ancak doğru dottor ve doğru ilaç olup olmadığını anlamak gerçekten sabır istiyor. Şimdi sizlere Anksiyeteden neler çektiğimi anlatmayacağım biliyorum bu sizi rahatlatırdı ama daha da rahatlatacak şeyler söyleyeceğim çünk aklınıza ne geliyorsa bu aptal rahatsızlık adına nerdeyse hepsini yaşadım. Doktorr ve ilaçlardan sakın çekinmeyin eğer durumunuzun gerçekten ciddi olduğunu düşünüyorsanız ve en az altı ay beklemelisiniz sonucu görmek için. Merak etmeyin bu sürede bişey kaybetmezsiniz çünkü senaryonun en kötü blümünü zaten yaşıyorsunuzdur. Durumunuzun daha iyiye gitmekten başka şansı yok, aslında içinizdeki canavar durumunuzun sdaha iyiye gitme ihtimainizin varlığına bile gizliden direniyor şu anda ama boşuna direnmesin. Her şey geçiyor emin olun rahatlatmak için söylemiyorum. Bu işin en zor ve en güzel tarafı sabrın gerçek yüzünü grmeniz olacak. İyi ve sizi anlayan bir hekime gidin mümkünse özel hastane olmasın devlet veya ün. hastanesi olabilir. Bağımlılık vs kısmını zamana bırakın. Zaten tedavi uzun sürecek biraz .ilacı dr kont. bırakacaksınız sunu o zaman gelince düşünürsünüz benim şikayetlerim son derece azaldı. İyi şeyler duymak istiyorsunuz ama duyduklarınıza ininmak istemiyorsunuz değilmi. Herkese şifalar diliyorum. İyleşmek için sakın acele etmeyin hayatınızıyavaşlatın biraz aile desteği önemli ama olmasada olur merek etmeyin bu zaten sizin savaşınız ve bu savaştan çok şey öğreneceksiniz