Sponsonlu Bağlantılar
drone 720x yorum, drone 720x yorumlar, drone 720x fiyat, drone 720x şikayet, drone 720x nasıl, drone 720x forum, mini drone 720x, drone 720x özellikleri
yeni Drone 720X.

Herkesin uçurabilmesi için tasarlanmış yepyeni bir drone türü.Drone uçurmak, pek çok insana etkileyici gelir, çünkü doğası gereği gerçekten havalıdır. Düşünün, sırt çantanızda bir oyuncak taşıyorsunuz, istediğiniz yere götürebiliyorsunuz, kolaylıkla uçuruyorsunuz ve muhteşem fotoğraflar ve videolar çekiyorsunuz… Gerçekten etkileyici, değil mi? Üstelik drone uçurması da bambaşka bir keyiftir. Muhtemelen henüz denemediğiniz en havalı yeni hobiniz olabilir.

Piyasada, akıllı telefonunuzla aynı boyutlarda, son derece kolay kullanılabilen ve en önemlisi, ortalama bir kişi için bile çok uygun fiyatlı yeni bir drone olduğunu biliyor muydunuz?

Drone 720X ,drone’ları seven 2 mühendis tarafından tasarlandı. Mevcut dronle’ları kontrol etmenin gerçekten çok zor olduklarını fark ettiler ve bu yüzden, bu ultra kompakt drone’u tasarladılar. Sağlamdır, kontrolü kolaydır ve canlı yayın yapabilir ve videoları doğruca telefonunuza kaydedebilir!

Nasıl çalışıyor?
Kurmanın ne kadar kolay olduğunu öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız. Öncelikle, uygulamayı yüklemeniz gerek (sadece kullanım kılavuzundaki QR kodunu okutun) ve hepsi bu!

Bunu yaptıktan sonra, bataryayı takın, drone’unuzu bağlayın ve uygulamayı başlatın. 10 saniyeden kısa bir sürede, uçmaya hazırsınız!


Ve en iyi yanı da, uçurması çok kolaydır. Kontroller tam anlamıyla mükemmel ve aşırı sezgiseldir. Bu drone’u uçurmak çok doğalmış gibi hissettiriyor. Kontrollerin bu kadar kolay ve akıcı olması inanılmaz! Ayrıca, tek tuşla geri dönüş fonksiyonuyla, drone eve dönüş yolunu kolayca bulabiliyor!

Havalandıktan sonra, sıra yerleşik kamerayı kullanmaya geldi. Artık, en büyüleyici fotoğrafları ve videoları çekebilirsiniz. İmkânsız açılardan harika videolar oluşturun ve havalı selfie’lerle arkadaşlarınızı kıskandırın!

Aşağıdaki videoda, drone’u iş başında görebilirsiniz:ÖNEMLİ: : Ekstra hafıza kartları almanıza gerek kalmayacak – Drone 720X, tüm fotoğrafları ve videoları doğrudan cep telefonunuza kaydeder (sosyal medya için büyük kolaylık).

Peki, fiyatı ne kadar?
Hepimizin cevabını merak ettiği soru bu, değil mi? 1500 ₺ civarında olacağını tahmin ediyordum… Ama sadece 976₺ 488₺’a satıyorlar, böylesine kaliteli bir drone için inanılmaz düşük bir fiyat!

Resmi sitesinden satın alabilirsiniz.

Bu drone neden bu kadar talep görüyor?
Drone 720X’un başlıca avantajları; taşınabilirliği, fiyatı, kamerası ve kolay kullanımı.

Drone, bir akıllı telefondan birazcık daha büyüktür. Katlanabilir rotorlarını da düşününce, dünyanın en kolay taşınabilir drone’una sahip olacaksınız. Her cebe ya da sırt çantasına kolaylıkla sığar!