Sponsonlu Bağlantılar
Aker Eşarp Koleksiyonu

Sonbahar-Kış Eşarp Koleksiyonu'nu bayanların beğenisine sunan Aker Eşarp, bugün başta Türkiye olmak üzere Dünya'da en çok tercih edilen ve satın alınan ipek eşarp markası konumundadır. Aker, kendi markasının yanı sıra Arancia, Pierre Cardin ve Cacharel markalarıyla gerçekleştirdiği üretimlerle birlikte aynı zamanda dünyanın en büyük ipek eşarp üreticisidir.

Kendi tasarım atölyesinde tasarladığı 1000'e yakın desen ve renkte eşarp modeliyle Türkiye'de eşarp modasını belirlemekte, bu atölyede dünya moda akımları, geleneksel motiflerle harmanlanarak, tamamen Aker'e özgün modeller üretilmektedir.

Aker Eşarpları, dünyanın en kaliteli ipek kumaşlarından üretilmektedir. İnsana ve çevreye gösterilen saygının sonucu , üretimin hiçbir aşamasında insan sağlığına zararlı boya ve kimyasallar kullanılmamaktadır. Aker, dünyada ilk kez gerçekleştirdiği; gül ve lavanta kokulu eşarp üretimi gibi yeniliklere, 2007 yılında ipek eşarpta devrim yaratan nanoteknoloji ürünü su geçirmeyen ve yağ lekesi tutmayan ipek eşarp üretimini gerçekleştirme başarısını da eklemiştir.
Aker, kalite ve tasarım alanındaki yenilikleriyle dünyada ve özellikle Türkiye'de eşarp sektörüne yön vermeye devam etmektedir.Tesettürlü Bayanlar eşarp modasında öncü markalardan biri olan Aker 2013 Sonbahar Kış kreasyonu hizmete açmıştır. Kışın kendi rengi olan beyazı bir ressamın tuvali gibi kullanarak yazın ve sonbaharın mutlu renklerini yansıtıyor.Şimdi sizleri 2013 Aker Eşarp Modelleri ile bırakıyoruz.