Sponsonlu Bağlantılar
kiralık termal evi, kiralık , satılık, satılık ev, kiralık ev, çiftehan kiralık termal evi, çiftehan termal otel fiyatları,çiftehan termal fiyatları,çiftehan termal otel,çelikhan otel,çiftehan termal evleri,çınar termal, günlük , günlük kiralık, günlük evler, kiralık daire, kiralık termal daire, satılık termal ev, satılık termal ev, satılık termal daire, çiftehan termal spa, çiftehan devremülk


Yüzyıllardır sıcak su kaynaklarıyla dikkatleri üzerine çeken Çiftehan, günümüzde de önemli bir termal turizm bölgesidir.

Niğde sınırları içerisinde bulunan Çiftehan, hem termal sularıyla dinlendirir hem de Kapadokya bölgesinin güzelliklerini sunar misafirlerine.

Köklü bir tarihe sahip olmakla birlikte birçok medeniyetin dikkatini çekmiştir Çiftehan. Özellikle Roma İmparatorluğu döneminde O dönemlerde yapılan havuz ve banyolar günümüzde de kullanılmaya devam etmektedir. Hatta derler ki; Mısır kraliçesi Kleopatra Çiftehan kaplıcalarına gelip gençleşmek için uzun bir süre kalırmış.

Her derdin şifası olarak adlandırılan Çiftehan, günümüzde de sağlık turizminin önde gelen noktalardan biri olduğu için oteller, butik oteller ve pansiyonlara sahiptir. Çiftehan'da oteller bulabileceğiniz gibi termal otellerde de konaklama imkanı yakalayabilirsiniz.

Çiftehan termal otellerin birçoğunda sauna, SPA merkezi, hamam ve spor salonu bulunmaktadır. Çiftehan termal otelleri gelen konuğun rahatsızlığına göre tedavi süreçleri belirlemektedir. Eğer bir sonraki tatilinizde kaplıca bölgesine gidip huzurlu ve sağlıklı günler geçirmek istiyorsanız, Çiftehan termal otellerini tercih edip, ülkemizin sahip olduğu en güzel kaplıcaların birinde dinlendirici vakitler geçirebilirsiniz.

Çiftehan termal otellerinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarına yaklaştıkça termal oteller yoğun ilgi görür. İnternet üzerinden Çiftehan termal otellerini araştırıp otellerin konumları ve verdikleri hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilir, çok geçmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ÇİFTEHAN TERMAL DEVREMÜLK & HOTEL REZERVASYON NUMARASI

TELEFON : 0.388 531 20 10 - 11 FAKS : 0.388 531 22 22
ÇİFTEHAN KİRALIK VE SATILIK TERMAL EVLERİNİN İLANININ BURADA YAYINLAYABİLİRSİNİZ.

SADECE TELEFON NUMARASI VE EVİN HANGİ TARİHLERDE KİRALIK OLDUĞUNU YAZINIZ.

ÇİFTEHAN TERMAL de

10 EKİM/2014 ile 17 EKİM /2014 Tarihleri arası 1+1 dairemizİ
7 günlük kiraya verilecektir.UYGUN FİYATA SATİŞ DA YAPILIR
irtibat tel: 0505 240 92 64
YILDIZ ORAK