Sponsonlu Bağlantılar
Oyunlarda ses sorunu yaşıyorsanız
Çözüm:

Başlat>>Denetim Masası>>Donanım Ve Ses>>Ses Ordan haporlere sağ tıklayıp özellikler diyoruz.Üstten gelişmiş sekmesine gelip. Uygulamaların bu aygıtın öncelikli denetimini ele almasına izin ver. İşaretini kaldırıyoruz


OYUNLARDAKİ UYUM HATASI

Bir Çok Oyunda Oyuna TIkladıgınız Halde Giremezsiniz Bunun Nedeni Oyunun Pc Sürümüne Uygun Olmamasıdır Bunu Düzeltmek İçinde Oyuna Sağ Click>Özellikler>Uyumluluk>Windows Xp ( Sevicek Pack 3) Kaldırıp Windows 7 Yapiorz Eger Vista İse Vista Yapiorz.Alttan İse Yönetici Olarak Çalıştırı Seçiorz.


OYUNLARDAKİ ÖZEL KARAKTER / WİNDOWS ÇALIŞMAYI DURDUDU HATASI

Oyundaki Özel Karakterleri Silin Mesala Battlefiled 3 teki TM İşaretini Bunlar İşe Yarar


OYUNLARDA Kasma Sorunu

Oyun Açıkken Görev Yöneticisi>İşlemler>oyunun işlemi örnegin (bf.exe.)>Sağ Click>Öncelik Ata : Yüksek Ardından Tekrar Sağ Click>Benzeşmeyi Ata> Sadece CPU-1 i işaretle Gerisinin Tİkini Kaldır.

OYUNLARDA KİMLİK SORUNU

Birçogumuz C:\ Dolu Oldugundan D:\ Ye Kurarız Ancak Bu Büyük Bir Hatadır Oyunları Kesinlikle C:\ Ye Kurulmalıdır Çünkü D:\ ' de Oyunlar Açılmayabilir.Bunun Sebebi Format Atmamızdır Örnek Verelim Battlefield 3 Oyun Windows 7 Uyumludur Ancak Siz Win Xp Den C:\ Dizinine FOrmat Atıp Win 7 Kurmussunuzdur ANcak D:\ Dizini Hala Xp Dir Oraya Kuracagunuz Battlefield 3 Çalışmaz.