Sponsonlu Bağlantılar
BASKI ÇEŞİTLERİ-TEKSTİL DE EN ÇOK KULLANILAN BASKI ÇEŞİTLERİDijital baskı:
İsim:  Dijital baskı.jpg
Görüntüleme: 59
Büyüklük:  26,0 KB (Kilobyte)

Oldukça sık kullanılan dijital baskı yöntemi de kullanılan baskı çeşitleri arasında önemli bir yer tutar. Dijital baskılar isminden de anlaşılacağı üzere bilgisayar destekli ve dijital ortamda olan bir baskı türüdür. Özellikle reklam çalışmalarında halen oldukça sık olarak kullanılan dijital baskı işletmeler için düşük maliyetli baskılar sağlamaktadır.

A) Dijital metraj baskı

Müşterilerimizin hali hazırda firmamızın sunduğu desenler içerisinden seçim yaparak veya kendi koleksiyon desenlerinden metraj olarak yapılan baskı şeklidir. Farklı tasarımlara sahip Ürünler için en sağlıklı yöntem olan dijital metraj baskıda desen ve renk varyantları sınırsızdır.

Formadan, bayan tekstile, ev tekstilinden, döşemelik kumaşa kadar geniş bir hizmet ağımız vardır.

B) Dijital Parça Baskı

Firma koleksiyonuz ya da müşteri koleksiyonundan seçilen desenin kesilmiş ürün üzerine transferidir. Firmamızın aynı zamanda bir dikim bölümüne sahip olduğundan dolayı parça baskı transferinden uzun yıllardan gelen bir tecrübe ve kaliteye sahiptir. Desen yerleşimi ve devamlılığı konusunda uzun yıllardan gelen bir tecrübemiz vardır. Renk ve desen sınırlaması olmayan en gelişmiş baskı yöntemi ile üretilen bu ürünler yüksek kalitesi ve müşteri beğenisi ile dikkat çekmektedir.


C) Forma Baskısı

Firmamızın uzmanlık konusu olan spor tekstili konusunda verdiğimiz baskı hizmetidir. Sezonluk olarak değişen model ve tasarımlardan oluşan baskılarımız da hizmet olarak baskı, kesim, dikim olarak talebe göre verilmektedir. Müşterinin talepleri uzman kadromuzca kesim, baskı, pres ve dikim olarak da karşılanmaktadır.

D) Yastık Baskı


Fotografçıların ihtiyacı olan özel tasarım farklı renklerde yastık baskıları.

E) Atkı Baskıları


Ajansların, kulüplerin şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte 1.kalite baskı 1.kalite kumaş ve dikiş ile özel tasarımlı özel renkli atkı tasarım baskı ve imalatı.

F) Buff Bandana

bandana-baski-imalati

Şirketlerin, ajansların, kulüplerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte 1.kalite baskı 1.kalite kumaş ve dikiş ile özel tasarımlı özel renkli atkı tasarlama baskısı ve üretimi.Serigrafi baskı:

İsim:  Serigrafi baskı.jpg
Görüntüleme: 48
Büyüklük:  13,3 KB (Kilobyte)
Serigrafi baskı günümüzde elek baskı diye de anılan bir baskı çeşididir. Serigrafi baskı yapılırken metal veya ahşap bir çerçeveye ihtiyaç vardır. Serigrafi baskı ipek veya kumaş üzerine yapılan bir baskı olmasından dolayı, kumaşların çerçevelere gerilmiş olması gerekir. Maskeleme yöntemi kullanılan serigrafi baskı işlemlerinde plastik veya metal dokumalardan elde edilen elek kalıplar kullanılır. Eleğin içinde bulunan sıyırıcı ile baskı işlemi yapılırken tam olarak hazırlanan şablona göre baskı alınmış olur. Serigrafi baskılama işlemleri seri baskılarda da sıkça tercih edilir ve yaygın olarak kullanır.

Metraj Baskı

Hazır desenler üzerinden müşterilerin talepleri doğrultusunda yapılan baskıdır. Hazır desenler kullanıldığı için renk ve desen değişimi imkanı olmamakla birlikte dijital baskıya göre fiyat ve süre avantajı vardır.

Parça Baskı

A) Hazır desen parça baskı.

Hazır desenler üzerinden müşterinin parça halde gönderdiği ürüne uygulanana baskıdır.

DİJİTAL TRANSFER BASKI, Kumaş Baskı, Kumaş Baskıları , flok baskı nasıl yapılır, şablon baskı tekniği, serigrafi baskı tekniği, tekstil baskı teknikleri, tekstilde baskı teknikleri, TRANSFER BASKI NASIL YAPILIR, transfer baskı teknikleri, yüksek baskı nedir