Sponsonlu Bağlantılar
Meleklerin Aşkı

Süreç Film ve Show Tv birlikte çekilecek olan dizi çekimleri 14 mayıs pazartesi günü başlamıştı.

Ersoy Güler dizinin yönetmenliğini, hikayesini ve tasarımını yapıyor.. Başrolde Gülper Özdemir ile anlaşıldı. Gülper Özdmeir’in partneri olarak ise Berkay Hardal ile anlaşma imzalandı.


Meleklerin Aşkı Dizisi Konusu

Meleklerin Aşkı dizisinde yağmurlu bir günde başlar. Huzurevinin önüne bir sepet içinde bir bebek bırakılır. Huzurevi’nde sakinleri sepette bırakılan bebeğin ağlama sesi ile dışarı çıkar. Huzur evi sakinleri bebeğe bakmaya karar verirler. Huzur evi sakinleri yağmurlu bir günde kapı önüne bırakılan bu çocuğa Yağmur ismini verirler. Yağmur’un huzurevine gelmesi ile huzur evi neşe evi olur. Yağmur Huzur evinde yaşlıların karşılıksız ve koşulsuz sevgisi ile huzur içinde büyür. Hediye anne ise Yağmur’un kalbine dokunan bir yaşlıdır. Yağmur büyür ama hayat daha sonra onun karşısına peş peşe ilginç sürprizler çıkaracaktır.


Meleklerin Aşkı dizisi Atv ekranlarında final yapan Kırgın Çiçekler dizisine çok benzeyecek. Yetimhane de kalan ve sonrasında bir birine deliler gibi aşık olan iki gencin hikayesi anlatılacak. 3 çocuğa dadılık yapan 19 yaşında güzel bir kız ve yakışıklı, dirayetli güçlü bir genç. İkisi de kolej öğrencisi. Bakalım neler olacak. Konusuna baktığınızda yetimhane ve kolej benzerliği ile Kırgın Çiçeklere çok benzeyecek.

Show Tv’nin yaz sezonunda Meleklerin Aşkı dizisinin yüksek reyting alması durumunda diziye 2018 2019 sezonuna da taşıması bekleniyor.
Meleklerin Aşkı Oyuncuları

Gülper Özdemir(Melek Saymaz)

1990 İstanbul doğumlu olan Gülper Özdemir 28 yaşındadır. 1.76 m boyunda ve 57 kg olan Gülper Özdemir ABD Truman State Universty’de üniversite eğitimini tamamlamıştır. Kara Yazı dizisinde Derya karakterine hayat vererek dikkatleri üzerine çekmiştir. Son olarak Caner Şahin ile Tutsak dizisinde başrol olarak yer almış ancak tutturamamıştır.


Berkay Hardal(Yağmur Duru)

Berkay Hardal 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur ve sadece 22 yaşındadır. Eğer Meleklerin Aşkı dizisinde Berkay Hardal ile Gülper Özdemir’i partner yapmak isteyenler varsa dikkatli oyuncuların yaşlarına bakmaları gerekir zira iki oyuncu arasında 6 yaş fark vardır. İstanbullu Gelin dizisinde Murat karakterine hayat verince başarıyı yakalamıştır.Oya Başar(Rukiye İnançlı)

1956 yılında İstanbul’da doğan tiyatronun doğayeni Oya Başar 62 yaşındadır. Levent Kırca’nın eski eşi olması sebebi ile bir anda tanınmıştır. Son olarak Alemin Kralı dizisinde Asalet karakterine hayat vermiştir. Yılların eskitemediği tiyatroculardandır. Olacak O Kadar serisi de hayatında ki önemli televizyon işlerindendir.Toygan Avanoğlu(Necmettin Çekilmez)

Toygan Avanoğlu 1982 İzmir doğumludur ve 36 yaşındadır. Kanalizasyon filmi ile tanınmıştır. Sonrasında Güzel Köylü’de rol alarak tüm Türkiye’ye kendisini tanıtmayı başarmıştır.

Didem Balçın(Melike Çekilmez)

Didem Balçın son olarak Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosunda yer almıştır. 1982 Ankara doğumlu Didem Balçın 34 yaşındadır. Çakalalarla Dans serisinde de yer almıştır. Ankara Dil Tarih Coğrafya Tiyatro mezunudur.


Serkan Kuru(Teoman Acar)

1978 Bursa İznik’te dünyaya gelmiştir. Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü bitirmiştir. Son olarak Bahtiyar Ölmez dizisinde Fuat karakterini canlandırmıştır.Ebrar Demirbilek(Şirin Çekilmez)

Ebrar 30 eylül 2014’de dünyaya gelmiştir ve 4 yaşındadır. Ebrar Dünyalar tatlısı bir çocuk oyuncu ve Youtuber’dur. Kanalından bir çok video ile milyonlarca izlenen Ebrar Ayla Demirbilek aynı zamanda Çocuktan Al Haberi programında da yer almaktadır.Alihan Aracı(Sercan Alagöz)

Alihan Aracı 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 29 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi’nde mühendislik bölümü mezunu olan Alihan Aracı Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Loçko karakteri ile sevilmiştir. Alihan Aracı son olarak Babam İçin ve Bugünün Saraylısı projelerinde yer almıştır. Alihan Aracı’nın en çok tanındığı iş ise Niyazi Bey isimli televizyon filmidir. Alihan Aracı Suda Balık filminde ki performansıyla çok beğenilmiştir.
Rümeysa ARSLAN (Deniz CENGİZ)

Rümeysa Arslan 1998 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir ve 20 yaşındadır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nin Konservatuvar bölümü Opera öğrencisidir. Çok iyi derecede gitar çalmaktadır. Ses sanatçılığı kariyerine ara veren Rümeysa Arslan Meleklerin aşkı dizisi ile oyunculuğa ilk adıımını atmıştır.


Özlem Mahmutoğlu (Mehtap Kurt)

Özlem Mahmutoğlu 1993 yılında Ankara’da doğmuştur ve 25 yaşındadır. Özlem Mahmutoğlu İstanbul Haliç üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Üniversite döneminde tiyatro sahnelerinden hiç inmeyen Özlem Mahmutoğlu bir çok tiyatroda yer almıştır. Özlem Mahmutoğlu ilk olarak Çember dizisinde sonra ise Rüzgar’ın Kalbi ve Sevda’nın Bahçesi dizilerinde rol almıştır. Geleceğin önemli başrollerinden olması beklenen Özlem Mahmutoğlu Meleklerin Aşkı dizisi ile parlamak istemektedir. Özlem Mahmutoğlu ileri derecede İngilizce bilmektedir.


Deniz KAYNAK (Oya ÇEKİLMEZ)

Ergenlik çağındaki deli dolu ikizlerden kız olanıdır. Oya. İstediğini yatırmayı iyi bilir. Her türlü olaydan ustalıkla sıyrılmayı da iyi bilir. Başına içinden çıkamayacağı kadar büyük iş açınca da çocukluğunu kullanıp büker dudağını ve yine işin içinden çıkmayı başarır.


Arda Adil GÖRGEN (Kaya ÇEKİLMEZ)

Ergenlik çağındaki deli dolu ikizlerden erkek olanıdır Kaya hin zekâsı sayesinde hiçbir isteğinden geri kalmaz. Başı belaya girse bile bu belayı büyük bir ustalıkla etrafındaki herhangi bir canlıya yıkar. Sıkıntı büyük olunca o da çocukluğuna döner.


Mert Kurdal

1984 Ankara doğumlu olan Mert Kurdal Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne girmiş ve burada Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü mezunudur. Son olarak Vatanım Sensin dizisinde Yanık Efe karakterine hayat vermiştir. Mert Kurdal önemli yapımları arasında Bizim Evin Halleri ve Aramızda Kalsın dizileri vardır.


Levent Özdilek(Meleklerin Aşkı Ekrem)

63 yaşında olan ve aslen Adanalı olan Yılmaz Güney ve Levent Özdilek’in babasının arkadaş olduğu için Levent Özdilek küçük yaşlarıdann itibaren film setlerinde yer almıştır. Levent Özdilek 1955 yılında dünyaya gelmiştir. Yaşına göre çok diri ve genç olan Levent Özdilek’in hayatı tiyatro sahnelerinde vi dizi setlerinde geçmiştir. Dört defa evlilik geçiren Levent Özdilek’in Handen Özdilek’den bir kızı ve 2. eşinden bir oğlu vardır. Son olarak 2013 de Benim Hala Umudum Var 2017 de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Adı Mutluluk gibi dizilerde yer almıştır.

- - - Updated - - -

Meleklerin Aşkı, 5 Temmuz Perşembe saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!